Výlet na Hrubou Skálu
jsme plánovali dlouho, protože jsme stále od někoho poslouchali, jak je to tam
hezké a jakou má to místo energii. My jsme potřebnou energii nastřádali až v
polovině dubna, ale počasí k nám bylo milosrdné, a tak se to vše odehrálo v
mikinách a obešlo se to bez pláštěnek.
A protože kamarádi měli pravdu a "to místo" energii rozhodně má, je téměř mou povinností věnovat mu několik
odstavců.
