Zobrazují se příspěvky se štítkemHrubá Skála. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemHrubá Skála. Zobrazit všechny příspěvky

pátek 14. srpna 2015

Z Hrubé Skály na Valdštejn a zpět


Výlet na Hrubou Skálu jsme plánovali dlouho, protože jsme stále od někoho poslouchali, jak je to tam hezké a jakou má to místo energii. My jsme potřebnou energii nastřádali až v polovině dubna, ale počasí k nám bylo milosrdné, a tak se to vše odehrálo v mikinách a obešlo se to bez pláštěnek. A protože kamarádi měli pravdu a "to místo" energii rozhodně má, je téměř mou povinností věnovat mu několik odstavců.